Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Грудень » 19 » Зустріч зі Святим Миколаєм.
02:25
Зустріч зі Святим Миколаєм.

Напередодні свята святителя Миколая Чудотворця, ввечері, в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси була відправлена урочиста всенічна, а в саме свято - Божественна літургія.

Після запричасного стиха старший священик кафедрального собору митрофорний протоієрей Віталій Сеник  звернувся до парафіян з повчальним словом та розповів про святе життя та духовні подвиги святителя і чудотворця Миколая.

Після літургії, за участю учнів недільної школи відбулася святкова вистава. Діти підготували до свята гарну концертну програму з піснями про Святого Миколая, віршами та розповідями.  

Особливо всім сподобалися  імпровізована казочка у виконанні маленьких акторів. Присутні  зустрічали сценічні дії щирими оплесками.

Діти  показали гарний приклад як можна чинити добро, нести радість до оточуючих тебе людей. Та й саме свято Миколая з давнини слугувало для дітвори своєрідним звітом про свої вчинки, навчання й здобутки. Тож діти завжди вірять в існування доброго захисника, чекають на його прихід і подаруночки.

Під час  святкування до дітей  вийшов святий Миколай, котрий послухав виступи дітей, похвалив їх та віддячив солодкими гостинцями.

Після концерту старший священик собору митрофорний протоієрей Віталій Сеник від імені керуючого єпархією який через хворобу  не міг бути присутнім на святі, щиро подякував керівникам  недільної школи  за підготовку гарної вистави, привітав парафіян та співробітників собору які в цей день святкують день ангела та вручив усім пам'ятні подарунки.