Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Липень » 10 » Збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.
23:34
Збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.

Єпископ Марк розповів присутнім священнослужителям про Архієрейський та Помісний Собор УПЦ Київського Патріархату, про зміни у Статуті УПЦ КП та обрання Патріаршого Намісника. 

Єпископ Марк також ознайомив духовенство єпархії про нові призначення по Одесько-Балтської єпархії та обрання нового складу Єпархіальної Ради. 

Його Преосвященство подякував  протоієрею Олександру Філіппову, стараннями якого вже розпочинаються будівельні роботи у Свято-Покровському храмі м.Одеси та готується тимчасове приміщення для звершення богослужінь.

Правлячий архієрей розповів духовенству про перспективу будівництва храму та звершення богослужінь у Південній виправній колоній №51 м.Одеси та подарував ієрею Димитрію Краснобаєву, якій плідно працює у виправній колонії над духовним вихованням ув'язненних, нове, дуже гарне ієрейське облачення. 

На зборах  також обговорювалися питання участі духовенства та мирян Одесько-Балтської єпархії в святкуванні дня Хрещення Київської Руси-України.