Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2013 » Квітень » 4 » Засідання Єпархіальної Ради.
15:56
Засідання Єпархіальної Ради.

В  єпархіальному управлінні під головуванням єпископа Марка відбулося перше засідання Єпархіальної Ради Одесько-Балтської єпархії. 

Після знайомства  з членами Єпархіальної Ради єпископ Марк оголосив Укази про нові кадрові призначення по Одесько-Балтській єпархії.  Указом правлячого архієрея  член Єпархіальної Ради кандидат богослів'я протоієрей  Сергій Вознесенський призначений представником єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами м.Одеси. Указом керючого єпархією член Єпархіальної Ради ігумен Микита (Сировеін) був призначений референтом єпархіального управління, завідуючим архієрейським протоколом та представником єпархії з участі у загальноміських та офіційних заходах. 

Секретар єпархіального управління протоієрей Василь Вирозуб доповів правлячому архієрею про статистичні данні та про стан справ на парафіях в окремих благочиннях.

Під час засідання також були  розглянуті  важливі поточні питання життя Одеської єпархії та обговорювалися кандидатури священнослужителів відносно призначення на посади керівників єпархіальних відділів.