Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Листопад » 8 » З нагоди храмового свята єпископ Марк звершив літургію в с.Новоградівка Овідіопільського району.
22:03
З нагоди храмового свята єпископ Марк звершив літургію в с.Новоградівка Овідіопільського району.
В день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, на запрошення настоятеля парафії протоієрея Віталія Хомича, єпископ Одеський і Балтський Марк прибув на парафію с.Новоградівка Овідіопільського району для звершення Божественної літургії з нагоди престольного свята. Біля входу в храм архіпастиря зустрічали настоятель парафії, духовенство Біляївського благочиння, багаточислені парафіяни та учні місцевої школи, які преподнеcли владиці хліб та сіль. 

Його Преосвященству співслужили секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін), наcтоятель парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопільського району протоієрей Віталій Хомич, благочинний Біляївського району, настоятель парафії свт.Миколая Чудотворця м.Іллічівська протоієрей Михайло Щерба, настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка ієрей Богдан Біда та клірик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси протодиякон Сергій Василевський. Після євангельського читання владика Марк звернувся до парафіян з повчальним словом та розповів про святе життя та подвиги св.вмч.Димитрія Солунського. 

Після відпусту настоятель парафії протоієрей Віталій Хомич звернувся до правлячого архієрея та духовенства зі словами подяки за постійну турботу та підтримку у справі будівництва нового типового храму в с.Новоградівка. Прот. Віталій Хомич також подякував за духовну підтримку першому настоятелю парафії с.Новоградівка архімандриту Микиті (Сировегіну), займаючого на теперішній час посаду секретаря єпархіального управління. 

    Парафія св.вмч.Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопільського району існує майже 15 років. Богослужіння звершуються у тимчасовому приміщінні колишнього дитячого саду. За 10 років служіння протоієрея Віталія Хомича в с.Новоградівка вдалося зібрати міцну та дружну церковну громаду, зробити велику реконструкцію тимчасового приміщення, зібрати ризницю гарних облачень, придбати церковне начиння, украсити храм писаними іконами, відремонтувати будинок священика та знайти доброзичливих людей щоб розпочати будівництво нового храму. 

     Після вітальних слів єпископ Марк, духовенство та парафіяни пройшли хресною ходою до місця будівництва храму, де був звершений молебень з водосвяттям. Його Преосвященство окропив святою водою стіни храму та звернувся до присутніх з настановою не звертати уваги на труднощі, щоб з Божою допомогою завершити велику та благодатну справу будівництва храму. Керуючий Одесько-Балтською єпархією подякував о.настоятелю за теплий прийом, благословив парафіян, провів коротку нараду с присутнім на храмовому святі духовенством Біляївського благочиння, після чого в супроводі секретаря єпархії відбув до Одеси.