Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Листопад » 21 » З нагоди храмового свята епископ Марк звершив літургію в Архангело-Михайлівському храмі с. Кам'янське.
01:59
З нагоди храмового свята епископ Марк звершив літургію в Архангело-Михайлівському храмі с. Кам'янське.
На запрошення благочинного Арцизького району протоієрея Василя Время, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив Божественну літургію в Архангело- Михайлівському храмі с.Кам'янське Арцизького району з нагоди престольного свята. 
Біля входу в храм, під милозвучний колокольний дзвін  єпископа Марка зустріли члени парафіяльної ради та багаточислені мешканці села. 
Його Преосвященству співслужили секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), ключар кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, благочинний Арцизького району, настоятель Архангело-Михайлівського храму с.Кам'янське Арцизького району протоієрей Василь Время, настоятель Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрей Василь Єдин, настоятель парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопольського району протоієрей Віталій Хомич, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси ієрей Теодор Оробець, настоятель Свято-Троїцької парафії м.Іллічівська ієрей Генадій Новіков, настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв та клірик Київської єпархії ієрей Сергій Стоянов. 
 
Після  євангельського читання архіпастир звернувся до присутніх з повчальним словом. З благословення єпископа Марка, після запричасного стиха проповідь виголосив ієрей Димитрій Краснобаєв. 
 
В цей святковий день в храмі причащалося багато парафіян та молоді і це свідчить про те, що завдяки плідній духовній праці настоятеля протоієрея Василя Время, громада Київського Патріархату с.Кам'янське замітно зростає, незважаючи  що поруч  будується храм УПЦ МП.
 
Після завершення літургії відбувся подячний молебень та хресний хід навколо храму. Настоятель сердечно подяував єпископу Марку та духовенсту за візит, парафіянам за підтримку і проголосив усім "Многоліття".
 
В 2005 році настоятель та церковна громада з храмом перейшли до складу Одесько-Балтської єпархії Київського Патріархату. Багато труднощів пережив настоятель протоієрей Василь Время. Після переходу настоятеля та громади Архангело-Михайлівського храму  в Одесько-Балтську єпархію, керівництво Одесько-Ізмаїльської єпархії УПЦ МП звершили не мало нападок на настоятеля, його родину та парафіян, які залишилися з протоієреєм Василем Время і підтримували його. 

      Архангело-Михайлівський храм с.Кам'янське заснований 139 років тому  має чудову історію. Настоятелями цього храму були священики відомі на весь Бесарабський край.