Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Грудень » 4 » Введення в храм Пресвятої Богородиці.
04:44
Введення в храм Пресвятої Богородиці.

Напередодні свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства звершив святкове всенічне бдіння у кафедральному соборі Різдва Христового м. Одеси. 

На вечірні єпископ Марк очолив літію, під час якої звершив чин благословення хлібів, пшениці, вина та єлею. Після полієлею архіпастир помазав присутніх на всенічній парафіян благословенним єлеєм. 

В день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного мирофорного протоієрея Віталія Сеника, клірика кафедрального собору ієрея Андрія Волошина, настоятеля парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрея Димитрія Краснобаєва, настоятеля парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрея Вячеслава Юрченко та клірика Одеської єпархії ієрея Теодора Оробця звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси та виголосив проповідь.

Перед початком літургії єпископ Марк звершив постриг у читці та чин іподияконської хіротесії над Сергієм Харитоновим.

З благословення єпископа Марка, проповідь після запричасного стиха виголосив ієрей Вячеслав Юрченко.

Після відпусту єпископ Марк привітав ієрея Теодора Оробця з 15-ти річчям служіння в священному сані та ієрея Вячеслава Юрченко з річницею рукоположення в священний сан.

Після богослужіння архіпастир разом з духовенством відправив молебень з читанням акафісту до Пресвятої Богородиці.