Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2017 » Серпень » 14 » Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього.
18:28
Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього.

Напредодні свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього (IX ст.) та дня пам'яті  семи мучеників Маккавеєвих, матері їхньої Соломонії та учителя їхнього Єлеазара (166 р. до Р. Х.),  єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника та соборного духовенства відправив у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси урочисту всенічну. 

На утрені, після великого славослов’я, відбувся винос Хреста на середину храму і поклоніння йому.

У той же день, на запрошення голови громадської організації "Україна - це Я" Олександра Григоровича Чернеги, єпископ Одеський і Балтський Марк та настоятель парафії святого преподобного Сергія Радонезького м.Одеси протоієрей Василь Шмоняк взяли участь у  «Марші традиційних цінностей», який спрямований на привернення уваги до проблем сучасної сім'ї.

Цю акцію провели на противагу  Маршу рівності, організованому напередодні в Одесі ЛГБТ-спільнотами.

Учасники маршу розпочали свій рух з Грецької площі  і пройшли до Приморського бульвару, де біля пам'ятника Дюку відбулось віче.

В день свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього та пам’ять святих мучеників Маккавеєвих, єпископ  Марк у співслужінні соборного духовенства  звершив Божественну літургію у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси та виголосив проповідь. 

Після літургії єпископ Марк звершив  чин освячення води, привітав усіх із святом та освятив зілля, квіти і мед принесені парафіянами.