Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2018 » Січень » 12 » Військовий священик благословив контратників загону морської охорони.
19:47
Військовий священик благословив контратників загону морської охорони.

В Одеському загоні морської охорони Державної прикордонної служби України (в/ч 1485) відбулося складання військової присяги на вірність українському народові моряків-контрактників.

Відкривав урочисту подію командир військової частини. Потім відбулася церемонія підняття прапору та виконання державного гімну. 

Під час офіційної частини моряки присягли урочистою клятвою додержуватися законів України, не зрадити й боронити народ та кордони нашої Держави. 

У святковому заході взяв участь військовий капелан частини протоієрей Василь Шмоняк.  

Вітаючи моряків зі знаменною подією у їхньому житті, капелан наголосив, що ритуал військової присяги є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. На завершення протоієрей Василь благословив усіх окропленням святої води.

Одеський загін морської охорони здійснює охорону державного кордону в Чорному морі та на річці Дунай (в межах зони відповідальності); контроль за плаванням і перебуванням українських та іноземних невійськових суден і військових кораблів у територіальному морі та внутрішніх водах України, заходженням іноземних невійськових суден і військових кораблів у внутрішні води і порти України та перебуванням у них; охорону суверенних прав України в її виключній (морській) економічній зоні та контроль за реалізацією прав і виконанням зобов'язань у цій зоні інших держав, українських та іноземних юридичних і фізичних осіб, міжнародних організацій.