Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Вересень » 7 » Відкриття нового навчального року у ХГЕУ.
18:28
Відкриття нового навчального року у ХГЕУ.

На запрошення ректора ХГЕвУ Савельєва Валерія Яковича, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін)  були присутні на урочистому зібранні з нагоди початку нового навчального року в Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті м.Одеси.

Перед початком зібрання, лауреат міжнародних конкурсів, хор ХГЕвУ «Ave musica» під керівництвом диригента - викладача кафедри хорового диригування Одеської музичної академії ім.А.В.Нежданової Сергія Миколайовича Савенка урочисто виконав студентський гімн "Gaudeamus igitur". 

Офіційну частину відкрив ректор Християнського гуманітарно-економічного університету Валерій Якович Савельєв. 

З вітальними промовами виступили: професор американського університету Флориди Рональд Уиклер, проректор ХГЕвУ професор Євген Олександрович Доманюк,  представник Управління соціального захисту населення в Приморському районі м. Одеси Департаменту соціальної політики Одеської міської ради Олена Борисівна Катишева та інші. 

Єпископ Марк також привітав ректора, викладачів та студентів універсітету з початком навчального року та побажав першокурсникам Божої допомоги у навчанні.  

Після офіційної частини відбувся чудовий концерт у виконанні студентів університету.