Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Лютий » 8 » Відбувся ХІІ Всеукраїнський з'їзд православної молоді.
01:11
Відбувся ХІІ Всеукраїнський з'їзд православної молоді.


З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель парафії святителя Миколая Чудотворця м.Іллічівська, представник єпархії з духовно-патріотичного виховання молоді протоієрей Михайло Щерба взяв участь у XІІ Всеукраїнському з’їзді православної молоді, який відбувся у стінах Київської Православної Богословської Академії. 


Участь у заході взяв Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній ректор КПБА; архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій; архієпископ Тернопільський і Бучацький Нестор; керуючий справами Київської патріархії, єпископ Вишгородський Агапіт; голова Синодального управління у справах молоді архімандрит Макарій (Папіш); професор КПБА Дмитро Степовик .

З’їзд зібрав понад двісті представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Української Православної Церкви Київського Патріархату. Роботу з`їзду відкрив голова Управління у справах молоді архімандрит Макарій. У своїй доповіді він поділився здобутками та проблемами молодіжної роботи в Українській Православній Церкві Київського Патріархату. Зокрема, відзначив, що молодіжний рух в нашій Церкві постійно оновлюється, є стабільним і динамічним. Щороку відбувається ціла низка заходів, в яких православна молодь духовно зростає, гуртується, займає активну позицію в житті Церкви.

Протоієрей Михайло Щерба з трибуни поділився враженнями від Всеукраїнського православного з’їзду молоді та наголосив про титанічну працю усіх учасників та чудовий теплий прийом який влаштував архімандрит Макарій для учасників з'їзду у стінах святої Золотоверхої обителі. Протоієрей Михайло Щерба також запевнив, що Одесько-Балтська єпархія на чолі з єпископом Марком буде прикладати зусилля у розвиток духовно-патріотичного виховання православної молоді в Україні.


Після завершення роботи з'їзду відбувся урочистий концерт.