Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2018 » Лютий » 8 » Відбулося представлення нового правлячого архієрея Одесько-Балтської єпархії.
10:37
Відбулося представлення нового правлячого архієрея Одесько-Балтської єпархії.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, до Одеси в кафедральний собор Різдва Христового прибув Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, який очолив молебень перед початком доброї справи і представив кліру та пастві новопоставленого єпископа Павла для Одеської єпархії.

З Патріаршим намісником участь у молебні та представлені взяв також архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін), обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник, благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, районні благочинні, міське та парафіяльне духовенство. 

Після представлення митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі зі словами проповіді, привітав клір і вірян Одеської єпархії з цією подією та побажав єпископу Павлу Божої допомоги і мудрості у відповідальному архіпастирському служінні.

Новопризначеного єпископа також привітали: старший священик кафедрального собору митрофорний протоієрей Віталій Сеник,  почесний член парафіяльної ради кафедрального собору Галина Анатоліївна Могільницька, запрошене духовенство і присутні у храмі парафіяни. 

У відповідь єпископ Павло виголосив слово, в якому подякував усім за підтримку і теплий прийом пообіцявши ревно і віддано служити на благо ввіреної йому єпархії.

На завершенні протодиякон Василь Дідора виголосив уставні многоліття. 

Після молебну, на прохання церковної громади митрополит Епіфаній, архієпископ Климент та єпископ Павло зустрілися з парафіяльною радою кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси. Члени громади розповіли архієреям про історію заснування та відродження собору - найстарішого храма міста,  а єпископу Павлу щиро побажали Божої допомоги у нових звершеннях на благо Одеської єпархії.