Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2015 » Серпень » 3 » Відбулося нагородження медалями "За жертовність і любов до Украіни".
08:33
Відбулося нагородження медалями "За жертовність і любов до Украіни".

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Гідності, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національній гвардії, добровольчим батальонам та іншим військовим формуванням України, в Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк вручив відомому Одеському волонтеру Наталії Миколаївні Пранжу медаль "За жертовність і любов до України". 

В нагородженні також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін). 

В Свято-Покровському храмі м.Одеси відбулося нагородження волонтерів, які ціною власної небайдужості допомогають військовим Національній гвардії України та вимушеним переселенцям з Донбасу.

Настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов вручив медали  "За жертовність та любов до Украіни" Сілкіну Ігорю Олександровичу, Харітонову Сергію Олександровичу, Колоту Олександру Валентиновичу, Русіну Андрію Васильовичу, Трухіній Аллі Вікторівні, Талпі Сергію Кузьмичу, Стояновій Жанні Андріївні, Філіппову Сергію Сергійовичу.

З благословення єпископа  Марка,  Почесною відзнакою Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" II-го ступеню був нагороджений Віталій Латіс.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, медаллю "За жертовність і любов до України"(посмертно) нагороджений Сирбу Дмитро Васильович, загинувший під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Нагороду  матері загиблого військослужбовця  Анжелі Василівні Сирбу передав настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб.