Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Відбулися збори районих благочинних та засідання єпархіальної ради.
11:51
Відбулися збори районих благочинних та засідання єпархіальної ради.
В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка, відбулися збори районих благочинних та засідання єпархіальної ради. Керуючий єпахією розповів про загальний стан справ в Одеської єпархії, оголосив про призначення архімандрита Микити (Сировегіна) секретарем єпархіального управління та про призначення на посаду благочинного Комінтернівського району протоієрея Віталія Сеника.  

Єпископ Марк подякував благочинному Біляївського району протоієрею Михайлу Щербі та благочинному Роздільнянського району ієрею Олегу Сидоровичу за плідну церковну та громадську діяльність та зразковий  стан у ввірених їм благочиннях. Архіпастир також висловив подяку за зразкові труди керівнику інформаційної служби та  офіційного сайту Одесько-Балтської єпархії протоієрею Олександру Філіппову. На засіданні були розглянуті питання про стан справ на парафіях Балтського, Любашівського та Ананьївського районів. 

Його Преосвященство висловив особливу подяку благочинному м.Одеси митрофорному протоієрею Михайлу Кушніру та члену єпархіальної ради, кандидату богослів'я  протоієрею Сергію Вознесенському за велику допомогу у облаштуванні Одесько-Балтського єпархіального управління. 

Наприкінці зборів, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, владика Марк вручив Благословенні грамоти настоятелю Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрею Василю Єдину, з нагоди 30-ти річчя від дня народження та настоятелю храму св.вмч.Георгія Побідоносця с.Єгорівка Роздільнянського району ієрею Олегу Сидоровичу, з нагоди 10-ти річчя служіння в священному сані.