Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2013 » Грудень » 20 » Відбулися збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.
09:52
Відбулися збори духовенства Одесько-Балтської єпархії.
З благословення епископа Одеського і Балтського Марка в залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одеської єпархії. Перед початком зборів священнослужителі проспівали "Вічну память" колишньому настоятелю парафії святого великомученика Пантелеймона с.Шомполи Комінтернівського району ієрею Михайлу Север'янову, який пішов з життя 9 грудня 2013 року через трагічний випадок. 

На початку зборів єпископ Марк поділився своїми враженнями з присутнім духовенством про перші місяці свого служіння в Одесько-Балтської єпархії, розповів про кадрові зміни в єпархіальному управлінні та про досягнення які  відбулися за 10 місяців перебування на Одеський кафедрі. Його Преосвященство також оголосив статистичні дані по Одесько-Балтської єпархії, відзначив Біляївське благочиння ( благочинний протоієрей Михайло Щерба) як зразкове та вніс зауваження для священнослужителів Любашівського,Комінтернівського та Балтського районів Одеської єпархії. 

Правлячий архієрей розповів духовенству про свою участь у громадських та офіційних заходах, про зустрічі з керівниками різних релігійних конфесій  та творчою інтелігенцією м.Одеси.

Єпископ Марк особливо подякував настоятелю Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрею Олександру Філіппову за створення та роботу офіційного сайту Одесько-Балтської єпархії. Керуючий єпархією також висловив особисту вдячність настоятелю Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району протоієрею Василю Єдину та настоятелю храму святого великомученика Георгія Побідоносця с.Єгорівка Роздільнянського району ієрею Олегу Сидоровичу за велику допомогу у облаштуванні єпархіального управління. Подяка від правлячого архієрея була висловлена  настоятелю парафії святого преподобного Сергія послушного Києво-Печерського м.Одеси ієрею Димитрію Краснобаєву, за плідну духовну працю у місцях позбавлення волі. 

З благословення єпископа Марка обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник оголосив розпорядження правлячого архієрея для районих благочинних Одесько-Балтської єпархії.

Наприкінці зборів владика Марк поздоровив духовенство єпархії з наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажав усім присутнім міцного здравія, сімейного щастя та нових благодатних здобутків у пастирському служіння.