Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Червень » 17 » Відбулися збори благочинних Одесько-Балтської єпархії.
14:22
Відбулися збори благочинних Одесько-Балтської єпархії.

В залі прийомів кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси під головуванням єпископа Одеського і Балтського Марка відбулися збори районих благочинних Одесько-Балтської єпархії. 

Його Преосвященство розповів присутнім про загальний стан справ в Одеській єпархії та оголосив про нові кадрові призначення. 

Указом правлячого архієрея настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Перельоти Балтського району Одеської області архімандрит Яків (Стащук) призначений секретарем керуючого єпархією по Балтському району, також визначенням єпископа Марка архімандрит Яків (Стащук) буде займати посаду благочинного Балтського, Савранського та Кодимського районів Одеської єпархії. 

Указом правлячого архієрея клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв призначений представником Одеської єпархії з духовного виховання у місцях позбавлення волі. 

Єпископ Марк також запропонував обрати новий склад Єпархіальної Ради.

Згідно особистій квоті правлячого архієрея, членами Єпархіальної Ради залишилися референт Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегин); представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами протоієрей Сергій Вознесенський та благочинний Овідіопільського, Біляївського районів та м.Іллічівська протоієрей Михайло Щерба.

Районі благочинні одноголосно підтримали пропозицію керуючого єпархією про обрання нових членів  Єпархіальної Ради: благочинного м.Одеси митрофорного протоієрея Михайла Кушніра та обласного благочинного, представника Одеської єпархії зі співпраці з політичними партіями, національно-патріотичними суспільствами та громадськими організаціями протоієрея Віталія Сеника.