Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 23 » Відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одеської єпархії.
20:54
Відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Одеської єпархії.

У недільній школі кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, під головуванням єпископа Одеської і Балтського Марка відбулися загальні збори духовенства Одеської єпархії, на яких були підведені підсумки єпархіального життя за минулий рік. 

Зібрання традиційно розпочалося загальним співом молитви "Царю небесний".

Єпископ Марк ознайомив священство із статистичними даними, довів до відома статистику щодо кількості нових зареєстрованих парафій, виділення земельних ділянок під будівництво храмів, прибулого духовенства. 

На зборах були обговорені практичні питання щодо організації процесу перереєстрації. Керуючий єпархією ознайомив присутніх із змінами в чинному законодавстві України, що потребує перереєстрації парафіяльних статутів.

Старший священик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник представив єпископу Марку Подання щодо відзначення кліриків єпархії богослужбовими нагородами у 2017 році з нагоди ювілейних дат. Обласний благочинний також подав на розгляд письмову пропозицію відносно візітації правлячим архієреєм парафій єпархії у наступному році. 

Наприкінці  зборів єпископ Марк звернув увагу на необхідність парафіями дотримання протипожежної безпеки у новорічні та рідзвяні свята.