Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2018 » Січень » 31 » Відбулася зустріч зі спостерігачами спеціальної місії ОБСЄ.
14:26
Відбулася зустріч зі спостерігачами спеціальної місії ОБСЄ.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Павла, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси зустрівся зі спостерігачами спеціальної моніторінгової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні п.Євою Гмелін та п.Любомиром Копай на їхнє прохання.

Під час зустрічі обговорювались питання можливої співпраці представників ОБСЄ із духовенством Одеської єпархії, реалізації спільних проектів, які зменшуватимуть напруження та сприятимуть становленню миру, стабільності та безпеки в регіоні.

Архімандрит Микита розповів присутнім спостерігачам про історію та сьогодення Одесько-Балтської єпархії, а також наголосив на важливій духовній праці, яку веде духовенство у соціальному служінні, капеланстві, а також зазначив, що УПЦ Київського Патріархату завжди була з народом і підтримувала його у нелегкі часи становлення нашої держави, а в даний час ця пастирська опіка є особливо потрібною. 

На завершення представники спеціальної моніторингової місії висловили вдячність секретарю єпархіії за насичену та плідну розмову.