Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Травень » 14 » Відбулася зустріч губернатора Одеської області Ігоря Палиці з представниками християнських конфесій регіону.
00:31
Відбулася зустріч губернатора Одеської області Ігоря Палиці з представниками християнських конфесій регіону.

В Одеській обласній державній адміністраціі відбулася зустріч губернатора Одеської області Ігоря Петровича Палиці з представниками християнських конфесій регіону. 

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка в зустрічі взяли участь представник єпархії зі співпраці з органами місцевого самоврядування, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії зі співпраці з політичними партіями, національно-патріотичними суспільствами та громадськими організаціями, обласний благочинний митрофорний протоієрей Віталій Сеник.

У зустрічі з головою Одеської обласної державної адміністрації також взяли участь  єпископи РПЦЗ (А), УГКЦ, РКЦ, пастори протестантських церков, керівники єврейських та мусульманської громад Одеси.

Ігор Палиця підкреслив, що для нього не існує відмінностей між віросповіданням, кольором шкіри і політичними переконаннями - в першу чергу, він бачить перед собою людину.

Торкаючись трагічних подій 2 травня в Одесі, керівник регіону підкреслив:«Я намагаюся спілкуватися з людьми. Поступово ми приходимо до діалогу, знаходимо точки дотику, і люди розуміють, що ця трагедія повинна привести до миру, якось нас згуртувати».

Губернатор також звернувся до священнослужителів з проханням надати йому посильну допомогу в справі збереження миру в Одесі та регіоні в цілому.
«Враховуючи ваш великий авторитет перед прихожанами, я б дуже хотів, щоб ви в цій важкій ситуації допомогли Одесі та Україні, яка у нас єдина. А я зі свого боку докладу всіх зусиль, щоб допомогти вам у вирішенні ваших проблем», - сказав губернатор Одещини.

Результатом зустрічі стала домовленість про підписання спільного звернення керівників релігійних конфесій області до її жителів із закликом до миру, яке повинно з'явитися у пресі найближчим часом.

На зустрічі з представниками релігійних конфесій були також присутні заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Калинчук, начальник управління культури і туризму, національностей та релігій ОДА Владислав Станков, заступник начальника управління управління культури і туризму, національностей та релігій - начальник відділу національностей та релігій Олена Петрова та начальник управління комунікацій з громадськістю ОДА Ірина П'янкова.