Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Червень » 10 » Відбулася панахида за загиблими під час трагічних подій в Одесі 2 травня.
22:03
Відбулася панахида за загиблими під час трагічних подій в Одесі 2 травня.

За ініціативою центру громадських організацій "Громада", на Соборній площі м.Одеси відбулася міжконфесійна панахида за загиблими 2 травня, у зв'язку з 40 днями після трагедії.

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка в заході взяв участь керівник прес-служби Одеської єпархії протоієрей Олександр Філіппов.

В панахиді також взяли участь священнослужителі  РКЦ, УГКЦ, НЄЛЦУ та равін юдейської громади.

Представники релігійних конфесій звернулися до присутніх зі словами: "Трагедія 2 травня покликана нагадати нам, що ці люди загинули в стані ненависті і братнього протистояння. Їхні душі сьогодні знаходяться в небезпеці, тому представники різних релігійних громад будуть молитися за них. Сьогодні ми зібралися тут для того, щоб нагадати живим, що не можна продовжувати мстити. Не можна допустити, щоб наше життя перетворилося на суцільне пекло і тому священнослужителі будуть молитися за покійних і живих одеситів".

Представник Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату протоієрей Олександр Філіппов розповів присутнім, що йому довелося першим молитися на Куликовому полі за загиблих 2 травня, тоді їх було тільки 8 осіб. "Ми прокинулися від вікової сплячки і починаємо олюднюватися через біль і кров. Я пропоную помолитися за загиблих, і сподіваюся, що ці молитви не будуть марними".

Потім всі послідували на місце загибелі першого одесита, на ріг Дерибасівської і Преображенської, де поклали квіти і запалили свічки.

Далі учасники панахиди пройшли по місцях зіткнень, і на кожному місці вони співали гімн України.