Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2015 » Квітень » 5 » Вербна неділя у Свято-Покровському храмі м.Одеси.
09:54
Вербна неділя у Свято-Покровському храмі м.Одеси.

В день свята Входу Господнього у Єрусалим відбулася урочиста літургія у Свято-Покровському храмі м.Одеси, по вулиці Курська, 67.

Це поки що єдиний храм Української Православної Церкви Київського Патріархату у самому  багатонаселеному районі Одеси - Суворовському. 

Перша літургія у  Свято-Покровському храмі відбулася 7 січня 2015 року, в день свята Різдва Христового. 

Плідними стараннями настоятеля протоієрея Олександра Філіппова в храмі постійно продовжуються будівельні роботи. Опіку над будівництвом храму о.Олександр поєднує з активною волонтерською та капеланською діяльністю.

В цей святковий день причаститися Святих Христових Таїн та освятити вербу прийшли волонтери та військові, які разом з протоієреєм Олександром Філіпповим неодноразово відвідували зону антитерористичної операції та передавали зібрану благодійну допомогу продуктами харчування, військовою амуніцією, ліками та побутовою технікою. 

Після літургії протоієрей Олександр звершив чин освячення ікон, які подарували для храму благодійники.

 Присутні на богослужінні викладачі Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей - загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів» вручили  заступнику командира 121-ої окремої Гвардійської Фокшано-Мукденської орденів Олександра Невського та Червоної зірки бригади зв'язку гвардії підполковнику  Павлу  Хмарському  Прапор України з вдячністю нашим захисникам і побажаннями від учнів ліцею.