Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Листопад » 20 » В Свято-Покровському храмі вручили Почесні відзнаки.
13:53
В Свято-Покровському храмі вручили Почесні відзнаки.

У неділю 20 листопада, після Божественної літургії в Свято-Варваринському приділі Свято-Покровського храму м.Одеси, з нагоди державного свята - Дня Гідності та Свободи, відбулося вручення Почесних відзнак. 

З благословення єпископа Марка, за самовіддану та активну діяльність, спрямовану на захист українського народу, свідому громадську позицію та патріотизм, настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов вручив Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" волонтерам зі Львова, Тернопіля та Київа. 

В цей день на богослужінні були  присутні військовослужбовці  56-ої окремої мотопіхотної брига́ди — мотопіхотної бригади у складі Збройних сил України, які також нагородили найактивніших одеських волонтерів відзнаками та грамотами. 

За активну волонтерську діяльність, вагомий внесок у справу підтримки захисників України, патріотизм і відданість, волонтерським орденом був нагороджений військовий капелан протоієрей Олександр Філіппов. 

Отримавши нагороди, благодійники зізнавалися: що вони вже не уявляють свого життя без волонтерства, і закликають усіх допомагати, допоки в Україні не настане мир.