Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2018 » Січень » 22 » В Одеській єпархії новий архієрей.
19:05
В Одеській єпархії новий архієрей.

Священний Синод Української Православної Церкви Київського Патріархату, під час засідання 22 січня 2018 року під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, розглянув прохання Преосвященного Марка, єпископа Одеського і Балтського, про звільнення на спокій за станом здоров’я (ЖУРНАЛ № 1).

Преосвященний Марк, єпископ Одеський і Балтський, 10 січня 2018 року подав на ім’я Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета і Священного Синоду наступне прохання: «Ваша Святосте, Високопреосвященнійші та Преосвященнійші владики. Прошу звільнити мене, Преосвященнійшого Марка, єпископа Одеського і Балтського, від керування Одесько-Балтською єпархією за станом здоров’я. До прохання додаю довідку про стан здоров’я. Смиренний послушник Вашої Святості Єпископ Одеський і Балтський Марк». 

Священний Синод ухвалив, згідно поданого прохання Преосвященного Марка, єпископа Одеського і Балтського, звільнити його від управління Одеською єпархією та почислити за штат. 

З погодження Преосвященного Антонія, митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, Преосвященного єпископа Марка (Грінчевського) призначено настоятелем парафії храму Різдва Христового м. Дунаївці Хмельницької області.  

Іншим рішенням (ЖУРНАЛ № 2) Священний Синод призначив єпископом Одеським  і Балтським, керуючим Одеською єпархією, ієромонаха Павла (Юристого), насельника Михайлівського Видубицького монастиря м. Києва, клірика Київської єпархії, після його архієрейської хіротонії. 

Наречення і хіротонію ієромонаха Павла (Юристого) на єпископа Одеського і Балтського вирішено здійснити в м. Києві.