Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2016 » Березень » 9 » В Одесі вшанували пам'ять Великого Кобзаря.
20:22
В Одесі вшанували пам'ять Великого Кобзаря.

З нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь у покладанні  квітів до пам'ятника Великому Кобзарю в парку імені Шевченка м.Одеси.

В церемонії покладання вінків та квітів взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, секретар Одеської міської ради Олексій Потапський, заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, командир Одеського повітряного командування «Південь» Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Павло Зуєв, депутати обласної та міської рад, представники різних родів військ Збройних Сил України, керівники політичних партій, громадських організацій, підприємств, установ та організацій міста й області, громадськість міста. 

Після покладання квітів  єпископ Марк та архімандрит Микита взяли участь у акції в підтримку української льотчиці Надії Савченко. 

Учасники акції мітингували з вимогою до керівництва Росії звільнити політув'язнену. 

Розгорнувши плакати «Free Savchenko», «Поверніть нам Надію!», «Дайте свободу Наді!», присутні різко засудили дії країни-агресора, підкресливши, що РФ грубо порушує міжнародні норми і стандарти щодо забезпечення прав і свобод людини, закликали світову громадськість не дати здійснитися безправного суду і докласти максимум зусиль, щоб військова льотчиця повернулася додому з політичного ув'язнення.

До мітінгувальників також приєднався голова Одеської обласної державної адміністрації  Міхеїл Саакашвілі та підтримав їх вимоги.