Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Вересень » 22 » В Одесі відзначили День партизанської слави.
07:21
В Одесі відзначили День партизанської слави.

З нагоди Дня партизанської слави в Одесі відбулося покладання квітів до підніжжя пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку ім. Т.Г. Шевченко. 

На гранітних плитах Алеї Слави висічені імена загиблих керівників та учасників одеського підпілля часів Другої світової війни.

З благословення єпископа Марка  у церемонії покладання квітів взяв участь секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін). 

У покладанні вінків та  квітів на Алеї Слави взяли участь мер Одеси Геннадій Труханов, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, представники депутатського корпусу та структурних підрозділів Одеської міської ради, військовослужбовці різних родів військ Збройних Сил України, ветерани, учасники партизанського руху та громадськість.

Покладання традиційно супроводжувалося збройовим салютом.

День партизанської слави відзначається в Україні з 2001 року. Дата 22 вересня обрана в пам'ять початку партизанського руху в окупованому німцями Києві. В Одесі діяли кілька партизанських груп, в основному, базувалися в катакомбах на околицях міста і в районі Усатово-Нерубайського.