Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Серпень » 24 » В Одесі відзначили 25-ту річницю Незалежності України.
06:40
В Одесі відзначили 25-ту річницю Незалежності України.

З нагоди святкування в Одесі 25-ї річниці з дня проголошення незалежності України, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь  у церемонії покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку в однойменному парку.

В урочистій церемонії взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, заступники голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська та Вадим Грузин, начальник Управління СБУ в Одеській області генерал-майор Сергій Батраков, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал-майор Іван Катеренчук, керівництво районих адміністрацій міста, представники депутатського корпусу та дипломатичних місій, військовослужбовці різних родів військ Збройних Сил України та учасники антитерористичної операції, які пройшли колоною по вулиці Маразліївській щоб доєднатися до покладання.

Єпископ Марк та архімандрит Микита також взяли участь у Всеукраїнській акції до 25-річчя Незалежності України, яка відбулася на Театральній площі біля Одеського Національного академічного театру опери та балету, з прямою трансляцією виступу Президента України Петра Порошенка, після якої, в момент підняття Державного прапора на Майдані Незалежності всі регіони України заспівали державний гімн та схилили голови у «загальнонаціональній хвилині мовчання». Продовжилася акція урочистим нагородженням державними нагородами та концертною програмою за участю академічного ансамблю української пісні, музики та танцю «Чайка» обласної філармонії.