Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2017 » Лютий » 2 » В Одесі відбулося засідання екуменічної робочої групи.
19:57
В Одесі відбулося засідання екуменічної робочої групи.

1-2 лютого 2017 року, за ініціативою комісії з питань соціального служіння при Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, в Одесі відбулося засідання екуменічної робочої групи. 

З благословення єпископа Марка у засіданні взяв участь представник Одесько-Балтської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв.

В заході, який відбувався під головуванням секретаря комісії, заступника голови Синодального Управління УПЦ Київського Патріархату з соціального служіння та благодійності протоієрея Сергія Дмитрієва взяли участь: лікар-нарколог, член координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, наркоманії, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності, президент БФ "Веселка" Ілля Подолян, адміністратор Християнскої Церкви "Слово Життя" (м.Одеса) та БФ "Точка опори" Ігор Єрошкин, волонтер Всеукраїнської Мережі ЛЖВ Юрій Забувальський, голова правління громадської організації “Елеос” (м.Одеса) Юрій Жогно, представники різних конфесій. 

Під час засідання були обговорені різні актуальні питання, в тому числі про активність релігійних організацій Одещини у соціальному напрямку.