Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 6 » В кафедральному соборі Різдва Христового нагородили волонтерів.
21:43
В кафедральному соборі Різдва Христового нагородили волонтерів.

В кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси відбулося нагородження волонтерів, які ціною власної небайдужості допомогають військовим Національної гвардії України та вимушеним переселенцям з Донбасу.

Перед нагородженням єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та тимчасово виконуючого обов'язки настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області ієрея Андрія Стрільчука відправив молебень за здоров'я тяжкохворого волонтера Тетяни Боргуленко. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета єпископ  Марк вручив одеситам волонтерам Євгену Володимировичу Шляхтіну, Інні Олександрівні Білоус, Аллі Валентинівні Русс, Юлії Володимирівні Токаєвій, Валерію Яковичу Головку, Ганні Дмитрівні Муруговій - медалі "За жертовність і любов до України".

За багаторічну благодійну діяльність Патріаршою грамотою з відзнакою Предстоятеля був нагороджений голова громадської організації "Україна - це я" Олександр Григорович Чернега.

"Тільки завдяки вам і силі духу українського народу ми здатні протистояти такому агресору як Росія. Завдяки Вам Одеса і область живуть під мирним небом і не знають жахів війни, яка триває на сході України.

Путін не знав, що зустріне в Україні таке шалений опір. Проти окупанта виступили чоловіки і жінки, весь народ.

Сьогодні, щоб підтримати волонтерський рух, Церква вручає вам нагороди", - сказав єпископ Марк звертаючись до волонтерів. 

Після вручення нагород, єпископ Марк разом з секретарем єпархії архімандритом Микитою (Сировегіним), волонтерами Маріною Ізосімовою та Галиною Фют вирушив до однієї із одеських лікарень, де проходе лікування тяжкохвора волонтер Тетяна Боргуленко.

З благословення Патріарха ФІларета єпископ Марк вручив Тетяні Георгіївні медаль "За жертовність і любов до України" та побажав їй скорішого одужання.