Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Листопад » 4 » В Білгороді-Дністровському відкрили меморіальну дошку Ігорю Іванову.
12:22
В Білгороді-Дністровському відкрили меморіальну дошку Ігорю Іванову.

У  Білгород-Дністровській загальноосвітній школі №5 пройшла урочиста церемонія відкриття пам'ятної дошки активісту Ігорю Іванову. 

В заході взяли участь керівник Одеського обласного осередку національно-визвольного руху "Правий сектор" Сергій Стерненко з активістами, представники учнівських колективів, громадськості та ЗМІ.

З ініціативою увічнити пам'ять патріота виступила Білгород-Дністровська громадська організація “Захист”. Питання встановлення меморіальної дошки погоджено з комісією найменування об'єктів міського підпорядкування, увічнення видатних діячів і подій у Білгороді-Дністровському, а також підтримано рішенням виконавчого комітету міської ради.

Присутні на заході настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси, благочинний м.Одеси митрофрний протоієрей Василь Вирозуб та настоятель Свято-Покровського храму м.Білгород-Дністровський, благочинний Білгород-Дністровського району Одеської єпархії протоієрей Іван Гуменюк звершили заупокійну літію за загинувшим патріотом та освятили меморіальну дошку. 

Ігор Іванов був юристом і після вишу пішов на роботу в Апеляційний суд Одеси. Строкову службу пройшов у 25-й повітряно-десантній бригаді. У 2013-2014 роках перебував у київському Євромайдані, записався в Правий сектор, брав участь в зіткненнях на Грушевського. Після перемоги Майдану став одним з організаторів Правого сектора в Одеській області. Під час сумнозвісних подій 2 травня в Одесі загинув смертю хоробрих в числі перших. Посмертно нагороджений орденом “За мужність III ступеня”, орденом "Народний герой України", медаллю “За жертовність та любов до України”.