Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Серпень » 28 » Успіння Пресвятої Богородиці.
07:02
Успіння Пресвятої Богородиці.

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні соборного духовенства у кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси очолив урочисту всенічну, під час якої на середину храму була винесена плащаниця Пресвятої Богородиці.

За вечірнім богослужінням була звершена Літія з чином благословення хлібів, пшениці, вина та єлею.

Під час полієлею єпископ Марк помазував вірян освяченим єлеєм.

У день свята Успіння Пресвятої Богородиці, єпископ Одеський і Балтський Марк у співслужінні обласного благочинного митрофорного протоієрея Віталія Сеника та соборного духовенства звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового м.Одеси.

Після євангельського читання єпископ Марк виголосив проповідь на тему свята. 

Після літургії єпископ Марк привітав з 49-ти річчям від дня народження старшого священика кафедрального собору митрофорного протоієрея Віталія Сеника. За великі заслуги в оновленні та благоустрою кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси, старанну  працю на церковно-адміністративних посадах, багаторічне плідне служіння в клірі Одесько-Балтської єпархії, єпископ Марк нагородив митрофорного протоієрея Віталія Сеника Благословенною грамотою.  

Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.

У той же день, єпископ Одеський і Балтський Марк відвідав товариство інвалідів Суворовського району м.Одеси, де взяв участь у щорічному заході  "Здраствуй, школо!".

Єпископ Марк звершив молебень перед початком навчального року,  звернувся до благодійників з подячним словом та благословив дітей на навчання.

Після молебну відбулася зустріч з дітьми інвалідів та дітьми інвалідами та вручення  кожному всіх необхідних приладів для школи.