Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Червень » 26 » Урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УКраїни.
10:51
Урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції УКраїни.

В Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулося урочисте зібрання, присвячене 19-ї річниці Конституції України.

У урочистому засіданні були присутні єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін). 

В урочистому заході взяли участь заступник голови - керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Володимир Кулаков, Одеський міський голова Геннадій Труханов, перший заступник голови Одеської обласної ради Ігор Смірнов, командувач військами Південного оперативного командування генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, а також представники християнських конфесій Одеси, дипломатичного корпусу, громадських та ветеранських організацій, військослужбовці.

В залі театру було вручено державні нагороди України – діячам науки і техніки різних галузей, працівникам медицини та освіти, промисловцям, учасникам АТО а також волонтерам та донорам.

До болю зворушливим було вручення орденів «За мужність» родичам загиблих в зоні АТО бійців батальйону особливого призначення «Шторм» - під оплески вставшего залу і вигуки: «Герої не вмирають!».

Після вручення нагород відбувся святковий концерт.