Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Січень » 19 » У виправній колонії та слідчому ізоляторі звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання.
19:01
У виправній колонії та слідчому ізоляторі звершено Таїнство Хрещення та Миропомазання.

Напередодні свята Богоявлення  Господнього,  в Південній виправній колонії УДДУПВП в Одеській області ( №51 ), представник Одесько-Балтської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі  ієрей Димитрій Краснобаев звершив Таїнство Хрещення і Миропомазання.

Шестеро ув'язнених вступили в завіт з Богом через святе водне хрещення.

Під час здійснення Таїнства ієрей  Димитрій звернувся з проповіддю до  ув'язнених про те, що у хрещенні ми обіцяємо Богу добру совість і слухняність Його святій волі через щире старання виконувати заповіді Христові, проводячи життя уважну, тверезу і покаянну, пам'ятаючи про вічність, Страшний Суд і відплату за справи неправедні, у прагненні отримати нагороду за справи милосердя, благочестя і любові - життя вічне з Богом.

Після здійснення Таїнства ієрей Димитрій Краснобаєв  привітав новохрещених і призначив час літургії.

У  свято Богоявлення  Господнього,  ієрей  Димитрій Краснобаев у тюремному храмі Воскресіння Христового в Одеському слідчому ізоляторі (ОУВП №21) також  звершив Таїнство Хрещення та Миропомазання.

В цей день сім ув'язнених вступили в завіт з Богом через  водне хрещення.

Після  здійснення Таїнства ієрей Димитрій звернувся з повчальним словом  до ув'язнених та привітав новохрещених з входом в Церкву Христову.