Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Вересень » 24 » У смт Овідіополь звершено чин на заснування церкви.
10:14
У смт Овідіополь звершено чин на заснування церкви.

У суботу перед Воздвиженням, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) прибув з архіпастирським візитом до смт Овідіополь Одеської області, де звершив чин заснування церкви і поставлення хреста та освятив наріжний камінь в основу будівнитва храму  на честь Покрови Пресвятої Богородиці. 

Біля місця будівництва храму єпископа Марка зустріли представники церковної громади та мешканці селища.

Подаючи хрест, настоятель парафії протоієрей Андрій Ляшик привітав єпископа Марка та запросив звершити чин заснування храму.

На освяченні був присутній керівник Одеського обласного осередку національно-визвольного руху "Правий сектор" Сергій Стерненко з активістами, депутати Овідіопольської селищної ради, представники місцевих громадських та патріотичних організацій. 

Після відпусту керуючий єпархією звернувся до присутніх з повчальним словом, в якому наголосив на важливості започаткованої благої справи, адже храм Божий це місце зустрічі людини з Богом, місце спілкування творіння з Творцем і Спасителем. Навіть своїм виглядом храм спонукає перехожого задуматися над сенсом свого життя, закликає до покаяння.

Єпископ Марк у співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна), настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці смт Овідіополь  Андрія Ляшика та настоятеля парафії святителя Миколая Чудотворця м.Чорноморську протоієрея Михайла Щерби, також звершив чин освячення ще однієї земельної ділянки у смт Овідіополь, де планується побудувати каплицю на честь ікони Божої Матері "Живоносне Джерело" та пробурити свердловину для подачі артезіанскої води. 

Після відпусту єпископ Марк звернувся до присутніх з вітальним словом, а також щиро подякував настоятелю парафії протоієрею Андрію Ляшику за усердні старання та плідну працю.