Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 19.03.2018
Головна » 2016 » Лютий » 3 » У Південній виправній колонії звершено Таїнство Вінчання.
22:06
У Південній виправній колонії звершено Таїнство Вінчання.

Настоятель каплиці на честь Воскресіння Христового при Одеському слідчому ізоляторі, представник Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв звершив Таїнство Вінчання  на території установи виконання покарань (ПВК №51). На шлюбний рушничок стали Петро та Катерина.

Під час Таїнства молодята тримали в руках запалені свічки – символ сердечного тепла і світлої радості тих, котрі зустрілися на життєвому шляху.

З добрим словом звернувся до них ієрей Димитрій, побажавши бути опорою одне одному: «Якщо до вінчання ви були просто двома люблячими людьми, то тепер стаєте єдиним цілим. У сім'ї важливо носити тягарі один одного, разом молитися і просити в Господа допомоги. Взаємоповаги вам, взаєморозуміння, терпіння і любові, миру, щастя та злагоди! Живіть за Божими Заповідями!»

На вінчанні були присутні  представники адміністрації виправної колонії, які після звершення Таїнства  привітали Петра та Катерину.

Керівництво установи сподівається, що такі святкові події в житті засуджених сприятимуть їх виправленню і поверненню до повноцінного життя.