Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Січень » 23 » У Південній виправній колонії відзначили День Соборності України.
12:13
У Південній виправній колонії відзначили День Соборності України.

У  Південній виправній колонії №51 м.Одеси, з благословення єпископа Одеського та Балтського Марка, представник Одеської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв відправив молебень за Україну, владу та військо її з нагоди Дня Соборності Ураїни.

Після молебна ієрей Димитрій Краснобаєв звернувся до засуджених з настановами та словами повчання, розповідаючи, що саме є Соборність держави, і як її захистити.

У своєму слові  ієрей Димитрій сказав, що потрібно зрозуміти, що держава Україна є незалежна і самостійна, і щоб утримати її такой і далі, треба працювати над собой, позбавляясь пристрастей та гріхів.    

Ієрей Димитрій зауважив, що треба намагатись від щирого серця молитися до Господа, благая Його зберегти нашу державу, захистити від ворогів, та перетворити Україну на дійсно благословенну  країну, у якій кожен громадянин свідомо вірить у Бога і молится Йому.

Після проповеді отець Димитрій зі словами підтримки відвідав хворих у тюремній лікарні  та побажанням їм скорішого одужання.