Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Вересень » 15 » У Білгород-Дністровському постане храм Київського Патріархату.
11:59
У Білгород-Дністровському постане храм Київського Патріархату.

15 вересня відбулась 13-а сесія Білгород-Дністровської міської ради VII скликання. 

На сесію було заплановано винести питання «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійної громади Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Білгород-Дністровський Одеської області для будівництва та обслуговування храму на розі вулиць Олімпійська та Єврейська».

Підтримати громаду Білгород-Дністровського та настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці м. Білгород-Дністровського протоієрея Іоана Гуменюка прибули єпископ Одеський і Балтський Марк, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, благочинний Біляївського та Овідіопольського районів Одеської єпархії протоієрей Василь Єдин, настоятель Свято-Покровського храму м.Біляївка протоієрей Богдан Біда, настоятель парафії святого великомученика Димитрія Солунського с.Новоградівка Овідіопольського району протоієрей Віталій Хомич. 

Міська рада запропонувала на розгляд на сесію дві земельні ділянки для УПЦ Київського Патріархату м. Білгород-Дністровський.

Спочатку депутати підтримали пропозицію міськради, про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,20 га по вул. Гагаріна,8-б. 

Потім було поставлено на голосування питання по другої земельної ділянці на розі вулиць Олімпійська та Єврейська, але рішення не набрало необхідної кількості голосів. 

Громада була не задоволена таким результатом і наполягла на переголосуванні, з тих підстав, що деякі депутати заплутались в цих ділянках і не відразу зрозуміли за що вони голосували. На прохання одного з депутатів рішення було поставлено на переголосування. В результаті рішення було прийнято. 

Одесько-Балтське єпархіальне управління висловлює щиру подяку за підтримку керівнику Одеського обласного осередку національно-визвольного руху "Правий сектор" Сергію Стерненко, активістам та голові Цівільного Корпусу "Азов" Одеса, представникам "Поліції громадської безпеки", активістам відокремленого підрозділу ГО "Самооборона Майдану" в Одеській області та особисто Тодору Пановському, депутату Одеської обласної ради, раднику голови Одеської обласної державної адміністрації Олесю Вітряному, волонтерам Олесі Денисенко та Ксенії Соколенко,  депутатському корпусу Білгород-Дністровської міської ради та всім небайдужим мешканцям міста.