Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2016 » Вересень » 30 » Творчий вечір Народної артистки України Віри Ревенко.
19:52
Творчий вечір Народної артистки України Віри Ревенко.

На запрошення дирекції Одеського національного академічного театру опери та балету, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на творчому вечірі Народної артистки України Віри Ревенко з новою концертною програмою «LADY OPERA VIVAT», який відбувся в Одеській опері. 

Віра Ревенко - українська оперна співачка, солістка Одеського національного академічного театру опери і балету, доцент, Народна артистка України.

В її репертуарі твори українських і західноєвропейських композиторів, серед яких: партії Сантуцци («Сільська честь» П. Масканьї), Леонори («Трубадур» Дж.Верді), Недди («Паяци» Р.Леонкавалло), Іоланти («Іоланта» П.Чайковського), Тетяни («Євгеній Онєгін» П.Чайковського), Земфіри («Алеко» С.Рахманінова), Розіни («Севільський цирульник» Дж.Россіні), Оксани («Запорожец за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського), Катерини («Катерина» М.Аркаса), Мерседес («Кармен» Ж.Бізе). 

Концерт відбувся за участю провідних солістів Національної опери України ім.Т.Г.Шевченко в супроводі оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету під керівництвом знаменитого румунського диригента Мірсеа Холіартоса.

Також в концерті взяли участь солісти опери, балету і хор Одеської опери - Народна артистка України Валентина Васильєва, заслужені артисти України Олена Стародубцева, Павло Єрмоленко, лауреати міжнародних конкурсів Павло Смирнов, Олександр Стрюк, Василь Добровольський, Олена Добрянська, Станіслав Скринник, Наталя Івасенко, Станіслав Варанкін.

У програмі концерту були сцени з опери П'єтро Масканьї «Cavalleria Rusticana» («Сільська честь»), популярні оперні арії, романси, неаполітанські і українські пісні.

Після концертної програми, з благословення єпископа Марка секретар єпархії архімандрит Микита зі сцени театру оголосив Вірі Ревенко вітальну адресу від Одесько-Балтської єпархії. 

Після вітальних слів, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, з нагоди 50-річчя від дня народження та 30-річчя творчої діяльності, єпископ Марк нагородив Віру Олексіївну Ревенко орденом святої великомучениці Варвари. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета єпископ Марк також нагородив старійшого концертмейстера Одеського національного академічного театру опери та балету Ларису Денисівну Хороленко орденом святого Миколая Чудотворця з нагоди 50-річчя творчої діяльності. 

Єпископ Марк сердечно привітав Віру Олексіївну та Ларису Денисівну і побажав,  щоб служіння українській культурі й надалі було для них джерелом великого натхнення та нових успіхів.