Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 22 » У Свято-Покровському храмі відбулося вручення церковних нагород.
09:26
У Свято-Покровському храмі відбулося вручення церковних нагород.

В день свята святителя Миколая Чудотворця, після Божественної літургії у Варваринському приділі Свято-Покровського храму м.Одеси відбулося вручення церковних нагород. 

За велику благодійну допомогу військовим Національної гвардії України із зони проведення антитерористичної операції, вимушеним перелесенцям з окупованого Донбасу та анексованого Криму, з благословення єпископа Марка настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов вручив волонтерам та благодійникам Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" II-го ступеню. 

Почесні відзнаками були нагородженні: Ганна Майборода, Марина Рибак та Максим Алексеєв.

Після нагородження протоієрей Олександр Філіппов сердечно подякував нагородженим за їх невтомну благодійну працю.

У той же святковий день, після Божественної літургії в в храмі святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси, за багаторічною традицією, настоятель храму архімандрит Пантелеймон (Бондаревський) та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) відправили Подячний молебень. 

Саме в цей святковий день, 12 років тому, з молебну  розпочалося будівництво храму. Плідними стараннями старця архімандрита Пантелеймона, цей невеликий храм, завждий заповнений парафіянами, був дуже швидко побудований. 

Після молебну священнослужителі звернулися зі словами подяки до всіх тих, хто тоді допомогав у будівництві  і облаштуванні храму.