Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Жовтень » 14 » Свято Покрови Пресвятої Богородиці на парафіях Одеської єпархії.
15:42
Свято Покрови Пресвятої Богородиці на парафіях Одеської єпархії.

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці, Свято-Покровський храм по вул.Курська,67 (Суворовський район)  м.Одеси відзначає  престольне свято.

У цей святковий день Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Олександр Філіппов у співслужінні клірика храму диякона Сергія Харітонова. 

Під час богослужіння в храмі молилися одеські волонтери, військові, які перебувают у зоні проведення антитерористичної операції, отамани козацьких формувань, відомі громадські діячи та парафіяни храму які приїхали з різних кінців міста розділити з о.настоятелем радість храмового дня. 

На прохання настоятеля храму протоієрея Олександра Філіппова,  проповідь після євангельського читання виголосив настоятель Свято-Миколаївського храму м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Кушнір. 

Наприкінці літургії, з благословення єпископа Марка протоієрей Олександр вручив волонтерам та військовим медалі "За жертовність і любов до України", Почесні відзнаки Одесько-Балтської єпархії "Волонтерський хрест" та Архієрейські Благословенні грамоти.  

Після літургії на прохання родичів та близьких загиблих, протоієрей Михайло Кушнір відправив панахиду за всіма загинувшими у зоні проведення антитерористичної операції.

Присутній на святі генерал-отаман  Черноморского округу "Козацтво Запорізьке" Микола Філімонович Свінцицький, за активну громадську та волонтерську діяльність, вручив Почесні козацькі відзнаки протоієрею Олександру Філіппову та відомим одеським волонтерам.  

Після богослужіння усі присутні були запрошені на святкову трапезу.

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці, настоятель Свято-Покровської парафії м.Білгород-Дністровську Одеської області, благочинний Білгород-Дністровського району Одеської єпархії протоієрей Іоан Гуменюк відправив святковий молебень на місці, де буде побудований храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

В цей святковий день помолитися  Цариці Небесній прийшли отамани місцевих козацьких формувань, військослужбовці, мешканці міста. 

Після молебну, благодійники парафії піднесли в дар майбутньому храму Євхаристичний набір та біле ієрейське облачення. 

Протоієрей Іоан Гуменюк сердечно привітав  присутніх зі святом, подякував благодійникам за їх щирі пожертви та побажав усім завжди бути під Покровом Божої Матері.