Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2017 » Січень » 22 » Святкове богослужіння з нагоди 88-ліття Патріарха Філарета.
15:57
Святкове богослужіння з нагоди 88-ліття Патріарха Філарета.

23 січня 2017 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначає своє 88-ліття від дня народження. З цієї нагоди у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулися урочисті богослужіння.

21 січня, напередодні неділі 31-ї після П'ятидесятниці, після Богоявлення, Предстоятель Київського Патріархату звершив Всенічне бдіння.

Його Святості співслужив собор архієреїв, які прибули до столиці привітати свого Предстоятеля з днем народження, та численне духовенство. Після богослужіння єпископат, священики та миряни мали змогу особисто привітати Предстоятеля з днем народження.

За богослужінням молилися викладачі Київської православної богословської академії, а разом з патріаршим та кліросним хорами Володимирського собору співав також і хор КПБА. 

22 січня, у день Соборності України, Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні архіпастирів і собору духовенства, звершив Божественну літургію.

За богослужінням також молились ректор, професорсько-викладацький склад та студенти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. По завершенні літургії ректор університету професор Віктор Андрущенко, від імені цього вищого навчального закладу, привітав Патріарха Філарета з днем народження та подарував Святійшому Владиці картину і букет квітів.

Після літургії та подячного молебня від імені єпископату, духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату до Предстоятеля зі словом вітання звернувся Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. 

Завершилися урочистості козацьким многоліттям на честь Святійшого Патріарха Філарета.