Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Червень » 14 » Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у зустрічі з учасниками АТО.
09:47
Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у зустрічі з учасниками АТО.

У Будинку культури с. Петрівка Комінтернівського району Одеської області відбувся урочистий вечір-зустріч з вшанування учасників АТО "Я за тебе молюсь, український солдате!".

За сприяння Петрівської сільської ради, захід організувала і провела голова громадської організації "ВАТРА" Людмила Ярославівна Прокопечко.

В зустрічі взяли участь благочинний Комінтернівського району Одесько-Балтської  єпархії митрофорний протоієрей Віталій Сеник, благочинний м.Одеси митрофорний протоієрей Михайло Кушнір, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси капелан протоієрей Олександр Філіппов, настоятель храму Всіх Святих Землі Української м.Комінтернівське Одеської області протоієрей Петро Дідич, а також представники РКЦ та УПЦ. 

На зустріч приїхали учасники АТО - мешканці Комінтернівського району, а також делегації з Любашівського та Ширяївського районів.

Хвилиною мовчання всі присутні (зал Будинку культури не зміг помістити всіх бажаючих, люди стояли між рядами і в коридорі) вшанували пам'ять наших земляків, що загинули в зоні АТО, та матерів загиблих героїв. 

Священнослужителі, присутні на заході, побажали миру і злагоди Україні та благословили воїнів, що повертаються в зону АТО. Всі вояки отримали у подарунок кошики з символічними  "голубами миру" і іконки, передані старшим священиком кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси митрофорним протоієреєм Віталієм Сеником. 

Учасник АТО, петрівчанин Володимир Калюжний від імені командира 18 ОМПБ вручив подяки волонтерам, які впродовж року допомагали Українській армії.

Зустріч проходила у надзвичайно теплій і зворушливій атмосфері. Закінчилась зустріч спільним співом Гімну України.