Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Червень » 22 » Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у засіданні координаційної ради.
08:56
Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у засіданні координаційної ради.

В одеській мерії відбулося засідання міської координаційної ради з питань соціальної підтримки громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованій території і районів проведення антитерористичної операції.

Засідання штабу проходило під головуванням заступника Одеського міського голови, заступника керівника координаційного штабу Зінаїди Цвірінько.

З благословення єпископа Марка у засіданні взяли участь настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв та настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей В'ячеслав Юрченко, які є членами міського координаційного штабу з питань соціальної підтримки громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На засіданні були присутні члени штабу - керівники департаментів праці та соціальної політики, освіти, охорони здоров'я, внутрішньої політики; Одеського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; депутати міської ради, а також представники громадських організацій та волонтери.

Мета засідання - об'єднання зусиль всіх зацікавлених сторін у вирішенні проблем осіб, які переміщаються з тимчасово окупованій території і районі проведення антитерористичної операції, і визначення подальших напрямків роботи для найбільш ефективної координації та своєчасного надання допомоги особам, які її потребують.

У ході засідання пройшло обговорення питань про надання соціальної допомоги особам, переміщеним з тимчасово окупованій території і районів проведення антитерористичної операції.