Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Вересень » 5 » Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у відкритті Міжнародної виставки.
08:56
Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у відкритті Міжнародної виставки.

Сповіщаючи про той факт, що в психіатричних закладах України помирають люди, і що система психіатрії вимагає повної реорганізації, Громадянська комісія з прав людини України 4 вересня 2015 року в Арт-центрі Коробчинського у м.Одесі відкрила Міжнародну виставку «Психіатрія: індустрія смерті».

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у відкритті виставки взяли участь настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв та настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей Вячеслав Юрченко. 

Виставка складається з 14 секцій протяжністю 56-метрів і, грунтуючись на висловлюваннях професійних лікарів, експертів в галузі юриспруденції та прав людини, академіків, а також реальних історіях жертв психіатричних жорстокостей, показує порушення прав людини в психіатрії. Експозиція представляє психіатрію, як індустрію, рухому виключно прагненням до наживи. Виставка розкриває вплив психіатричних препаратів на зростання кількості злочинів підлітків з використанням зброї в даний час.

На відкритті виставки також були присутні відомі правозахисники, юристи, громадські діячі, експерти  науково-дослідної сфери та медицини.