Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2015 » Травень » 19 » Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у Регіональному круглому столі.
11:20
Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у Регіональному круглому столі.

За ініціативою Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) спільно з громадською організацією «Сприяння міжкультурному співробітництву», у конференц-залі готелю «Олександрівський» м.Одеси відбувся Регіональний круглий стіл «Національний діалог: долаючи минуле, переживаючи теперішнє, будуючи майбутнє».

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у роботі круглого столу взяли участь настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного затворника Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв та настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдадини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей Вячеслав Юрченко. 

Захід проводився у рамках проекту «Ініціювання Національного діалогу в Україні», що реалізується МЦПД за підтримки програми соціальної трансформації МАТРА Уряду Нідерландів (веб-сайт проекту: http://ndialog.org.ua) по всій території України.

Метою круглого столу було обговорення особливості регіонального сприйняття історичного контексту розвитку України як держави, теперішнього конфлікту та в результаті дискусії й брейнстормінгу виробити пропозиції від регіону щодо політики національної єдності та плану заходів її реалізації. Крім того передбачається обговорити потенційні фактори та акторів, що можуть сприяти дестабілізації регіону, з метою попередження їхньої реалізації.

Метою проекту «Ініціювання Національного діалогу в Україні» є зібрати пропозиції від усіх регіонів України щодо бачення майбутнього розвитку України як єдиної країни та розробити проект державної політики національної єдності.