Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Травень » 2 » Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у поминальному мітингу.
00:54
Священнослужителі Одеської єпархії взяли участь у поминальному мітингу.

На Соборній площі м.Одеси зібралися сотні одеситів, щоб вшанувати пам'ять загиблих 2 травня минулого року.

На початку мітингу, з благословення єпископа Одеського і Балтського Марка, настоятель Свято-Троїцького храму м.Одеси митрофорний протоієрей Василь Вирозуб, настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця м.Одеси протоієрей Петро Бащук та клірик кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси ієрей Андрій Волошин  відправили молебень за Україну та панахиду в пам'ять загиблих.

Серед присутніх на поминальному мітингу були представники "Самооборони Майдану", "Правого сектору", "Самооборони Одеси", "Народної варти", "Народного Руху України", а також депутати Одеської обласной ради  Сергій Веселов і Одеської міської ради Олександр Остапенко, громадські діячі Сергій Гуцалюк, Сергій Дібров, Артем Філіпенко, тележурналіст Сергій Братчук.

Виступаючі згадували  трагічні події минулого року, клялися у вірності пам'яті бойових побратимів, говорили про недопущення подібного надалі і необхідності захисту України. Звучали патріотичні гасла, майоріли державні прапори.

Після виконання державного гімну були покладені квіти та поставлені свічки до місця загибелі Ігоря Іванова та Андрія Бірюкова.

Згідно розпорядження Одеського міського голови №366 від 05.05.2014 року щорічно в цей день на будівлях підприємств, установ, організацій та житлових будинків міста приспускаються прапори України і Одеси з траурними стрічками.