Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Січень » 28 » Священнослужителі Одесько-Балтської єпархії підтримали ініціативу одеського "Евромайдана".
21:39
Священнослужителі Одесько-Балтської єпархії підтримали ініціативу одеського "Евромайдана".
Священнослужителі Одесько-Балтської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату підтримали ініціативу одеського « Евромайдана » з розчищення одеських вулиць від снігу. Акція стартувала від кафедрального собору Різдва Христового та Одесько-Балтського єпархіального управління по вулиці Пастера,5.

«Я бачу , як активісти прибирають біля церкви та лікарні , де це дуже необхідно . А адже треба трохи зробити для того , щоб був порядок і полегшити життя людям . Вважаю , що це є акт якогось світу , якоїсь любові і вираз доброго почуття. Тому що в такий час , коли в нашій державі ворогують , тут відбувається щось добре . Мабуть , Бог торкнувся серця цих людей і благословив на добро. Хай би все так робили , і тоді ми будували нашу державу , дійсно , простягнувши один одному руку допомоги і зупинивши агресію , яка є » , - вважає ключар кафедрального собору Різдва Христового м.Одеси протоієрей  Віталій Сеник.