Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Березень » 26 » Священик В'ячеслав Юрченко взяв участь у семінарі "Підвищення обізнаності громадянського суспільства та релігійних громад".
23:02
Священик В'ячеслав Юрченко взяв участь у семінарі "Підвищення обізнаності громадянського суспільства та релігійних громад".

За ініціативою Бюро Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з Демократичних Інститутів та Прав Людини (БДІПЛ) у конференц-залі отелю "Каліфорнія" м.Одеси, за участю представників релігійних конфесій відбувся семінар на тему: "Підвищення обізнаності громадянського суспільства та релігійних громад".

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у роботі семінару взяв участь клірик Одеської єпархії ієрей В'ячеслав Юрченко.

Семінар проводився тренерами - експертами від БДІПЛ російською та англійською мовами з наданням синхронного перекладу. На семінарі розглядалися такі питання як:
1) Визначення понять «релігія» і «переконання», а також «дискримінація», «нетолерантність», «злочини на ґрунті ненависті та релігійної нетерпимості»;
 2) Міжнародні стандарти в галузі свободи релігії або переконань;
 3) Міжнародні зобов'язання держави в галузі забезпечення, захисту і просування права на свободу релігії або переконань;
 4) Огляд національного законодавства України з питань свободи релігії та віросповідання;
 5) Приклади хороших практик;
 6) Методи попередження та протидії дискримінації, що не толерантності та злочинів на ґрунті ненависті, зокрема скоєних на релігійній основі.