Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2016 » Серпень » 9 » Старіший за віком клірик Одеської єпархії відзначив 70-річний ювілей.
08:40
Старіший за віком клірик Одеської єпархії відзначив 70-річний ювілей.

В день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, в храмі святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси відбулася урочиста Божественна літургія, яку очолив старіший за віком клірик Одесько-Балтської єпархії, настоятель храму архімандрит Пантелеймон (Бондаревський) у співслужінні настоятеля Свято-Покровської парафії смт Овідіополь Одеської області протоієрея Андрія Ляшика. 

Після літургії та Подячного молебну, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) звернувся до архімандрита Пантелеймона з вітальним словом та з нагоди дня Ангела та дня народження підніс у подарунок старообрядницьку митру. 

З благословення єпископа Марка, секретар єпархії  також вручив архімандриту Пантелеймону Архієрейську Благословенну грамоту з нагоди 70-річного ювілею.  

Священнослужителі та парафіяни храму які були присутні на богослужінні, щиро привітали ювіляра  та побажали  йому міцності тілесних і духовних сил, допомоги Божої і досягнення успіхів в подальшому пастирському служінні на благо Святої Церкви.