Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2016 » Квітень » 5 » Соціальний арт-проект «Ідентифікація: МИ».
09:36
Соціальний арт-проект «Ідентифікація: МИ».

На запрошення художниці Марії Мостовчук, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) були присутні в Музеї західного і східного мистецтва на відкритті соціального арт-проекту «Ідентифікація: МИ».  

В урочистому відкритті виставки також взяли участь радник голови Одеської обласної державної адміністрації Надія Яшан, український актор театру та кіно, народний артист України Євген Нищук, головний отаман Чорноморського гайдамацького з'єднання Сергій Гуцалюк, керівник Одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко, український поет Борис Херсонський, представники різних громадських та політичних організацій, творча інтелегенція, волонтери, учасники АТО, молодь. 

Соціальний арт-проект «Ідентифікація: МИ» - це серія 33 реалістично-абстрактних портретів-диптихів, виконаних в різних техніках живопису і графіки.

Мета проекту – закарбувати людей, які переживають найбільш складні часи разом зі своєю країною, боліють загальнем болем, співпереживають трагічним подіям, що розпочиналися з Революції Гідності та тривають і досі.

Проект об’єднав людей різних професій, різного віку, різних за стилем життя, але схожих у патріотичних переживаннях, єдиних у любові до своєї країни. Людей, які проживають в Одесі, але живуть Україною.

Проект готувався більше року спільно з людьми зображеними на полотні, учасники долучилися особистими розповідями, текстами-мессіджами, в яких діляться своїми переживаннями, та доносять основну ідею проекту.