Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 5 » Секретар єпархії взяв участь в урочистому покладанні квітів.
18:45
Секретар єпархії взяв участь в урочистому покладанні квітів.

5 серпня 2015 виповнюється 74 роки з початку героїчної оборони Одеси від нацистських окупантів у роки Другої світової війни.

В пам'ять про захисників Одеси сьогодні відбулося покладання вінків та квітів до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку ім. Т. Г. Шевченка.

З благословення єпископа Марка в церемонії покладанні квітів взяв участь секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін). 

На урочистому заході були присутні голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, Одеський міський голова Геннадій Труханов, голова Одеської обласної ради Михаїл Шмушкович, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, керівники районних адміністрацій, депутати, представники Збройних Сил України, ветерани, громадськість, одесити та гості міста.

Покладання вінків та квітів тради супроводжувалося збройовим салютом.

Нагадаємо, що оборона нашого обласного центру від фашистських загарбників тривала 73 героїчні дні.  Захисники Одеси виявили масову мужність, борючись до тих пір, поки вранці 16 жовтня 1941 року з Одеського порту відійшов останній сторожовий катер охорони водного району Одеської військово-морської бази.

Про безприкладні подвиги воїнів написано багато книг, зняті кінофільми. Про них розповідають нині живі учасники оборони та експонати музеїв.