Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Грудень » 31 » РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО МАРКА ЄПИСКОПА ОДЕСЬКОГО І БАЛТСЬКОГО.
19:15
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО МАРКА ЄПИСКОПА ОДЕСЬКОГО І БАЛТСЬКОГО.
Високопреподобним і преподобним пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Одесько-Балтської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

                        Христос Народився! Славімо Його!

                         «Радій небо,земле веселися,

                               Син Божий народився»

Дійсно сьогодні небо веселиться від ангельського співу "Слава в вишніх Богу і на землі мир між людьми благовоління!" Небо відкривається для землі, з небес сьогодні сходить благодать Божа. Вістку яку приніс ангел Господній на землю заставляє кожного із нас задуматися, Хто прийшов у світ і для чого. Перші почули вістку про народження Сина Божого бідні пастухи які тієї ночі не спали. Вони поспішали до бідного вертепу щоб вклонитися народженому Спасителеві. Лише згодом зірка показала місце де народилося Богонемовля і мудреці прийшли до народженої дитини поклонитися народженому Царю який візьме на себе гріхи світу. 

Ми в сьогоднішній день повинні замислитися над тим, що Бог так полюбив світ і віддав Свого Єдинородного Сина для нас, щоб ми мали життя в Ньому. Адже сьогодні Слово стало Тілом і з'явилось людям. Бог за для нашого спасіння живе поміж нас, навчає, зціляє і нарешті у відплату за всі Його благодіяння страждає щоб нас викупити від вічних страждань. Поспішаймо і ми сьогодні до бідного вертепу щоб зігріти народжене Богонемовля своєю гарячою молитвою, своєю незламною вірою, своїми добрими вчинками і нарешті своїми веселими і Богу приємними колядками. Адже небо колядує святими ангелами, а земля колядує людьми яких створив Народжений Христос. Ми сьогодні бачимо, що Небо з'єдналося з землею які створив також Бог.

У радісні дні Різдва Христового, хотілося закликати всіх до єднання і любові, бо Бог є любов. В ці світлі дні ми не повинні бути байдужі до наших братів і сестер які сьогодні є сироти, безпритульні, каліки, немічні та позбавлені волі. Відчуймо світло Народженого Христа в своїх серцях і душах. Привітаймо один - одного з цим світлим святом. Приймімо Божу Матір з Богонемовлям у своє серце, у свою душу і нарешті у свій дім, даймо оселитися в ньому щоб вічно жити у віках з Богом. Молюся, щоб Дитя Ісус Христос, дарував нам полегшення у всіх ваших терпіннях і сповнив ваші душі теплом Божої любові й сильної надії на краще майбутнє.

З Різдвом Христовим та Новим роком передаю щирі вітання і молитовні побажання духовенству, владі, всім суспільним організаціям, творчій інтелігенції, науковцям та всім людям доброї волі, всім тим; хто дбає про добро, розквіт нашого краю, нашої держави і нашої церкви.

Прославляючи народження Христа-Спасителя, дякуймо Йому за всі Його благодіяння. Нехай Господь буде милостивим до нас у випробуваннях нашої віри, надії і любові та пронесе мимо нас чашу гніву за наші гріхи та наші беззаконня. Нехай Дитя Ісус Христос сяйвом Віфлеємської зорі приведе всіх нас до правдивого Віфлеєму.

Благодать і любов новонародженого Господа нашого Ісуса Христа нехай перебуває з усіма Вами завжди і повсякчас і навіки віків. Амінь. 

                                   Христос Народився! 

                                         Славімо Його! 

                   +Марк, Єпископ Одеський і Балтський

 

 Різдво Христове 2013/2014 р. м.Одеса